Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

До Дня Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Це одне із знакових офіційних свят, встановлених на честь двох революцій, які відбулися у 2004 та 2013 років. Цього дня українці вшановують пам'ять про людей, які під час Помаранчевої революції та Революції Гідності стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людей, національних інтересів держави та її європейський вибір. Протягом всіх цих років зазнали змін наше політичне життя та соціальне, змінювалась свідомість нашого народу, перебудовувалися погляди, поступово викорчовувалося радянське коріння із нашого менталітету.
Цьогоріч День Гідності та Свободи відзначається на тлі повномасштабної війни. І знову Україна відстоює свою свободу та незалежність, захищаючись від агресора. І як ніколи ми об’єдналися для того, щоб показати не лише російському окупанту, а й всьому світу, що ми маємо ПРАВО на свою державність, незалежність та суверенітет. Бо наше ім’я – Україна!
Ми живемо на славетній землі козаків, в наших жилах тече кров сміливих, відважних, розумних людей – вільних козаків. Любов до своєї землі, до рідної неньки України увібрана з молоком матері і її не вирубати ні мечем, ні вогнем!
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх українських воїнів, які віддали своє життя за наше вільне та незалежне майбутнє. А також ми молимося за тих, хто щодня ризикує власним життям для збереження демократичних цінностей та територіальної цілісності нашої держави, боронить нашу Україну на фронтах. Не на словах, а на ділі, щодня спільними зусиллями ми підтримуємо свою армію та свій народ, наближаючи цим нашу Перемогу!
Віримо у ПЕРЕМОГУ та Збройні Сили України! Віримо у свій незламний народ та рідну матінку – українську землю!



Понеділок, 21 Листопада 2022 15:43 | Переглядів: 857 | Поділитися

Пошук

Анонси

Культурні заходи

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОРІХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

 
 
 
 
 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Інформація щодо відсторонення від посадових обов'язків осіб, що не дотримуються вимог обов'язквої вакцинації проти COVID-19

Звіт депутата Запорізької обласної ради Лепетченко Алевтини Миколаївни за 2021 рік

Корисні посилання