Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

З 1 березня розпочинається прийом проєктів у рамках громадського бюджету (бюджету участі) Оріхівської ОТГ

З метою підвищення рівня відкритості міської влади, впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів міського бюджету, Оріхівська міська рада оголошує про прийом проєктів від мешканців громади у рамках громадського (партиципаторного) бюджету у 2020 році.
Прийом проєктів здійснюється відповідно до Положення про громадський бюджет (бюджет участі, партиципаторний бюджет) Оріхівської об’єднаної територіальної громади, ухваленого рішенням Оріхівської міської ради від 27.09.2018 № 3.
Проектом є план дій, комплекс робіт, задум, ідея, викладені у вигляді описання з відповідним обґрунтуванням, розрахунками витрат, кресленнями (картами, схемами), фотографіями, що розкривають сутність задуму та можливість його практичної реалізації за рахунок коштів громадського (партиципаторного) бюджету нашої громади.
За рахунок коштів громадського (партиципаторного) бюджету можуть реалізовуватись проєкти: великий - обсяг витрат на реалізацію якого не повинен перевищувати 200,0 тис. грн., малий – 50,0 тис. грн.
Подані для фінансування за рахунок коштів громадського (партиципаторного) бюджету проєкти повинні відповідати вимогам визначеним в Програмі реалізації громадського бюджету (бюджету участі, партиципаторного бюджету) Оріхівської об’єднаної територіальної громади на 2018 - 2023 роки та сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проєктів в усіх сферах життєдіяльності громади, результати реалізації яких є загальнодоступними для її мешканців.
Проєкти подаються за єдиною обов’язковою для заповнення формою. Бланк форми проєкту розміщуються на офіційному сайті Оріхівськоїї міської ради (ormr.gov.ua) у розділі «Бюджет», «Громадський бюджет».
Термін подачі проєктів: з 1 березня по 15 квітня 2020 року включно.
Проєкт подається особисто автором (одним з авторів) проекту:
1) у електронному вигляді через електронну систему, для чого необхідно пройти реєстрацію в електронній системі (http://orikhivska-otg.ci.org.ua/): через електронну пошту, внесення серії (за наявності) і номеру паспорта та завантаження скан-копії (фото) першої сторінки паспорту, а також сторінки з реєстрацією місця проживання; систему Bank ID;
2) у паперовому вигляді, здійснюється за умови пред’явлення автором оригіналу паспорту до відділу бюджетних відносин виконавчого комітету Оріхівської міської ради (м. Оріхів, вул. Шевченка,11, каб. 27 та каб. 31).
Графік прийому проєктів: щодня крім вихідних (субота, неділя) з 8:00 до 17:00, п’ятниця – з 8:00 до 15:45, обідня перерва – з 12:00 до 13:00).
Автори проектів можуть звертатися за консультацією стосовно визначення вартості (кошторису) проекту та з інших питань щодо заповнення форми проекту за тел. (06141) 4 35 95, контактна
особа Гордик Лариса Григорівна.
З технічних питань щодо подачі проектів через електронну систему звертатись за тел. (06141) 4-31-21, контактна особа Козик Юрій Миколайович.

За інформацією відділу бюджетних
відносин виконавчого комітету
Оріхівської міської радиСереда, 19 Лютого 2020 14:45 | Переглядів: 861

Пошук

Анонси

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання