Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

З 1 березня розпочинається прийом проєктів у рамках громадського бюджету (бюджету участі) Оріхівської ОТГ

Прийом проєктів здійснюється відповідно до Положення про громадський бюджет (бюджет участі, партиципаторний бюджет) Оріхівської об’єднаної територіальної громади, ухваленого рішенням Оріхівської міської ради від 27.09.2018 № 3.

Проектом є план дій, комплекс робіт, задум, ідея, викладені у вигляді описання з відповідним обґрунтуванням, розрахунками витрат, кресленнями (картами, схемами), фотографіями, що розкривають сутність задуму та можливість його практичної реалізації за рахунок коштів громадського бюджету нашої громади.

За рахунок коштів громадського бюджету можуть реалізовуватись проєкти:  великий - обсяг витрат на реалізацію якого не повинен перевищувати 200,0 тис. грн., малий – 50,0 тис. грн.

Подані для фінансування за рахунок коштів громадського бюджету проєкти повинні відповідати  вимогам визначеним в Програмі реалізації громадського бюджету Оріхівської об’єднаної територіальної громади на 2018 - 2023 роки та сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проєктів в усіх сферах життєдіяльності громади,  результати реалізації яких є загальнодоступними для її мешканців.

Проєкти подаються за єдиною обов’язковою для заповнення формою. Бланк форми проєкту розміщено на офіційному сайті Оріхівської міської ради (ormr.gov.ua) у розділі «Бюджет», «Громадський бюджет» та в додатках до цієї статті.

Термін подачі проєктів: з 1 березня по 15 квітня 2021 року включно.

Проєкт подається особисто автором (одним з авторів) проекту:

1) у електронному вигляді через електронну систему, для чого необхідно пройти реєстрацію в електронній системі E-DEM Громадський бюджет (https://budget.e-dem.ua/2323910100)

2) у паперовому вигляді, здійснюється за умови пред’явлення автором оригіналу паспорту до пункту супроводу Бюджету участі (м. Оріхів, вул. Шевченка, 11 (2 поверх, відділ бюджетних відносин).

Графік прийому проєктів: щодня крім вихідних (субота, неділя) з 8:00 до 17:00, п’ятниця – з 8:00 до 15:45, обідня перерва – з 12:00 до 13:00).

 

 Дод_1 Бланк Громад проекту(2).docx

Середа, 24 Лютого 2021 14:05 | Переглядів: 380 | Поділитися

Пошук

Анонси

Культурні заходи

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОРІХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

 
 
 
 
 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Інформація щодо відсторонення від посадових обов'язків осіб, що не дотримуються вимог обов'язквої вакцинації проти COVID-19

Звіт депутата Запорізької обласної ради Лепетченко Алевтини Миколаївни за 2021 рік

Корисні посилання